fbpx

Hakkımızda

Her öğrenci farklı, benzersiz ve kendine özeldir. Bu nedenle, tüm öğrenciler kalıplaşmış eğitim normlarından ziyade, merak uyandırıcı, eğitirken eğlendiren, canlı, dinamik ve onları hayata hazırlayabilecek, yenilikçi bir eğitim almayı hak eder. Generation Utopia’daki amacımız; her yaştan öğrencinin doğru eğitim sistemiyle, kendi zihin ve potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak ve onları yetenek, yaratıcılık ve özgünlükleri  doğrultusunda özgür ve bağımsız bireyler olmaya teşvik etmektir.

“Eğitimin işlevi, yoğun ve eleştirel düşünmeyi öğretmektir. Zeka artı karakter - gerçek eğitimin gerçek amacı budur ”

Martin Luther King
sözcü ve lider
vizyonumuz

Generation Utopia; modern dünyada başarılı olabilmeleri ve zoruluklar karşısında kendi kendilerini motive edebilmeleri için öğrencilerine öğrenmeyi öğreten alternatif bir yol sağlamayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; bireylerin yaptıkları işe tutkuyla bağlı oldukları bir dünya yaratmaya odaklıdır. Rekabetten ziyade, işbirliği odaklı bir eğitim sistemi oluşturmak, bireysel yetenekleri geliştirmemiz gereken bir dünyada yaratıcılığı teşvik etmek temel gayelerimizdendir.

misyonumuz

Generation Utopia’daki misyonumuz, öğrencilerin kalıpların dışındaki bilgi, beceri ve yetkinlikleri edinmelerine yardımcı olacak titiz ve yenilikçi öğrenme yöntemleri sağlamak, onların hayat kalitelerini arttırmaya odaklanmak ve geleneksel eğitim sisteminde bir devrim yaratmayı amaçlayarak, dönüşümsel bir eğitim platformu sağlamaktır.

değerlerimiz
Bizim değerlerimiz ve ilkelerimiz öğrencilerimize ve onların ebeveynlerine karşı olan tutumumuzu sergilemektedir.

GENERATION UTOPIA

İLKELERİNE İNANIR.

Çağdaş dünyada çağdaş eğitimin öncüsü olarak Neo-Eğitim Akademisi metodolojisi ile hareket etmekteyiz ve her adımımızı öğrencilerimiz adına bireysel sonuçlarını hesaplayarak atmaktayız.

Fütüristiktir

İlkemiz öğrencilerimizi çağdaş dünyanın durmadan değişen standartlarına adapte etmektir ve gelişimine destek olmaktır

Erişilebilirdir

İlkemiz çevrimdışı dahi olsa her koşulda öğrencilerimizin eğitimine destek verebilmek ve yanlarında olmaktır

Globaldir

İlkemiz dünyanın her yerindeki öğrencilerimiz için eğitici ve öğretici programlar sunabilmektir

Bütündür

İlkemiz öğrencilerimizin eğitimine dair tüm hizmetleri en profesyonel ve güvenilir çatı altında bulundurmaktır

Rakamlar anlatır

0 +
Kurs ve Ders Programları
0 +
Sertifikalı Eğitmen
0 +
Güncel ve Mezun Öğrenci

GENERATION UTOPIA

DEĞER YARATIR.

Farklılıklarımız, keşfettiklerimiz ve öngördüklerimiz ile değerliyiz.

Öğrencinin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre ücretsiz dersler sunarak, öğrencileri e-öğrenme`ye odaklanmayı ve kararlı tutmayı amaçlayan "Bulmaca Sistemi" ile kişisel gelişimi ve disiplini ilerletmekteyiz.

Öğrencilere sınav ve not başarısından ziyade kişisel değer ve becerilerine göre davranılır ve özgüven aşılanır. Herbir öğrenci notları değil, çabaları doğrultusunda değerlendirilir

Generation Utopia'da öğrenciler ve ebeveynleri, öğrenim programını uygunluklarına göre belirlemekten sorumludur. Ayrıca her öğrenci küçük yaşta bağımsız olması için bir eğitmen eşliğinde birebir öğrenmeye tabi tutulmaktadır.

Öğrencileri bir araya getirmek için okul sonrası atölye çalışmaları ve oyunlaştırma etkinlikleri sunulur. Böylelikle Ütopya Kuşağı, e-öğrenme`nin sınırlarını azaltır ve anti-sosyal perspektiflere karşı hareket etmek için bir çevrimiçi topluluk sağlar.

Programa başlamadan önce her bir öğrenci kişisel motivasyon ve becerilerini belirlemek, doğal yeteneklerini modern çağa uyarlamak, onları yeniden uyandırmak ve güçlendirmek için psikolojik testlere tabi tutulur.

Sınavlarda başarı gösterenlere

BÜYÜK ÖDÜLLER

Hem sınavlardaki başarılarınız ile gurur duyun hem de Generation Utopia`nın ödülleri ile sevinin

Yurtdışında Yaz Okulu

Amerikadan Avustralya`ya kadar gelişmiş üniversitelerde ücretsiz programlar ile yaz okulu deneyimi yaşamak için tek kriterimiz kendin olman!

Start-Up
İş Kurulumu

Sınavlar ezbere dayalıdır fakat fikirler bulaşıcıdır. Bize fikirlerini anlat ve daha mezun olmadan kendi şirketinin CEO`su ol.

Yurtdışında Staj

Hayallerini takip etmek isteyen öğrencilerimizi dünyanın her yerinde uzmanlıklarına göre staj fırsatları ile ödüllendiriyoruz.

Üniversite Bursları

Eğitimde ticarete yer yoktur, çağdaş eğitime yönelen tüm başarılı öğrencilerimiz kurumumuz tarafından burslar ile temin edilmektedir.